Hakkımızda

          2005 yılından itibaren Almanya başta olmak üzere bir çok avrupa ülkesine bağlama ihracatı yapmaktayız.Bildiğiniz üzere İzmir bağlama imalatında ciddi anlamda sektörde söz sahibidir.İlk başlarda arkadaşlarımızın bizden İzmir ustalarından üretilmiş bağlama istekleriyle küçük çapta başladık.Daha sonra ürünler beğenildikçe ürün isteği arttı ve firmamız ürün imalatında profosyonel bir seviyeye ulaşmıştır.

Vizyonumuz Sektörün zorlu şartları altında farklılıklar yaratarak daimi üstünlükler sağlamaktır.Bizim için ilk öncelik siz müşterilerimizin aldığınız ürünlerden memnun kalmanızdır ve bu konuda doğru yolda olduğumuzu biliyoruz.

Misyon olarak kendimize belirlediğimiz ilkeler müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ve yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan, ürünü düzenli bir şekilde sağlama yeteneğini göstermek ve müşteri memnuniyetini artırmak için oluşturduğumuz kalite yönetim sistemini çalışanların katılımıyla verimli olarak uygulamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmektir.Şirketimiz aynı zamanda EGE KEPENK YAPI LTD. ŞTİ. olarak yapı sektöründe hizmet vermektedir.

                                                                                                                                                                                                                                                 GENEL MÜDÜR

                                                                                                                                                                                                                                                ŞENOL KARAMAN

Bağlama Saz © 2024
Altyapı: OpenCart-TR