Bağlama Saz Hoşgeldiniz

                                                                               !!!  KAPIDA ÖDEME (nakit yada kredi kartı) !!!

Öğrenci Bağlaması Yeni Ürünler
Bağlama Saz Hoşgeldiniz

                                                

 

Kategori Seç

(bağlama videolarına ürünlerin içinde ulaşabilirsiniz)


   

 

  

 

 

Gizlilik Politikası ve güvenlik

Ziyaretçilerimize daha güvenli bir internet ortamı sağlamak, sizlere güvenli alışveriş yaptırmak  her zaman  öncelikli konumuz olacaktır. Bundan dolayı, üyelerimizin kendilerini rahat hissetmeleri ve site içi işlemleri yaparken şüphe duymamaları için için bazı gizlilik hakları tanıdık. Üyelerimizin, sahip oldukları bu haklar, aşağıda sıralanmıştır:

1. Elektronik posta adresiniz başta olmak üzere bize verdiğiniz iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında diğer üyeye ve firmaya açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, sitemizin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.

3. Üyelik formunu dolduruken sizden istenen kişisel ve iletişim bilgilerinizden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi insiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.Zorunlu olanlar işareti ile belirtilmiştir.

4. Üye girişi yaparak girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.Bundan dolayı kullanıcı adını ve şifrenizi hiç kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

 

                                                                                                     irtibat mail  info@baglamasaz.com

 

            Sipariş onayınızdan sonra teyit için size geri dönüş yapılmaktadır.Lütfen kendi irtibat bilgilerinizin eksiksiz ve doğru yazıldığına DİKKAT edin.Karşılıklı teyidi

                                                                                                             yapılamayan siparişler işleme alınmayacaktır.

Bağlama Saz © 2024
Altyapı: OpenCart-TR